Bağcılar Satılık Daire

18 Ekim 2018
Bağcılar Satılık Daire

Bağcılar Satılık Daire

Bağcılar satılık daire, ilanları İnternette sık sık aranmaktadır. Bağcılar ilçesi konum olarak İstanbul ilçesinin tam ortasında yer almaktadır. Bu sebeple de Bağcılar satılık daire ilanlarına sık sık incelenmektedir. Fakat Bağcılar konum olarak oldukça geniş bir ilçedir. Bu sebeple de mahalle seçimlerinde mutlaka dikkatli davranmalısınız. Hem fiyat açısından hemde rahatlık açısından doğru mahalle ilanlarına göz atmalısınız. Aksi taktirde Bağcılar'da daire satın aldığınız için pişman olabilirsiniz. Bağcılar ilçesi hakkında detaylı olarak incelemeler yapalım.

Bağcılar İlçesi Özellikleri

İstanbul'un Bağcılar İlçesi,  Atatürk Havalimanı'na 9,8 km uzaklığındadır. Eski adıyla Boğaziçi Köprüsü yeni adıyla 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne 22,4 km uzaklığında yer almaktadır. Ulaşım açısından metrobüse tek vasıta ile ulaşabilme şansınız bulunmaktadır. Yoğunluk açısından ise biraz kalabalık olan ilçenin bazı mahalleleri ise oldukça sakindir. FSM köprüsüne 26,1 km uzaklığında yer alan Bağcılar ilçesinde ev satın almak oldukça güzel bir fikirdir. Bağcılar'a metro gelmesiyle beraber kira ve satılık ev ilanlarında +%23 artış gözlemlenmiştir. Bu demek oluyor ki, Bağcılar ilçesinde ev satın almak oldukça mantıklı fikirdir. İstanbul İl'nde gün geçtikte trafik ve kalabalık artmaktadır. Bu sebeple de aranacak ilk kriter ulaşım açısından rahat olmasıdır. 

Bağcılar Satılık Daire

Bağcılar satılık daire ilanlarına göz atmak için satılık ev ilanları kategorisinde size en uygun ilanı inceleyebilirsiniz. Konum itibariyle ve ulaşım açısından oldukça iyi fikir olacak Bağcılar İlçesinde ev sahibi olmanız gerektiğini tekrar tekrar vurguluyoruz. Eğer siz oturmayacaksanız bile yatırım yapmak için Bağcılar ilçesinde konut satın alabilirsiniz. Konutunuz için en güzel fikirleri yine tanıtım rehberi kategorimiz de bulabilirsiniz. 

satılık ev ilanları

Bağcılar'da Yatırıma Uygun Daire

Yatırıma uygun daire satın almak için fikir düşünüyorsanız o halde Bağcılar ilçesi bu fikriniz için oldukça uygun olduğunu söyleyebiliriz. Nasıl mı? Yatırıma uygun daire olarak nitelendirdiğimiz satılık daire ilanlarında göz etmeniz gereken ilk faktör; bulunan ilçenin diğer merkezi bölgelere olan uzaklığıdır. Örneğin; Silivri, Avcılar, Beylikdüzü, Sancaktepe ve benzer ilçelerin değeri yakın zamanlarda artış / azalma göstermemektedir. Fakat Şişli, Osmanbey, Şirinevler, Kadıköy, Bağcılar gibi ilçeler ise yapılan ulaşım iyileştirmeleri ile değerlerinde bir anda artış gözlemlenmektedir. Ulaşım açısından problem yaşayan ilçelerin; problemi çözülmeye yönelik iyileştirmeler yapıldığı zamanlarda daire fiyatlarında da artışlar gözlemlenmektedir. 

Yatırım yapılacak ve satın alınacak konutunda özellikleri oldukça önemlidir. İnsanlar; ev satın alırken yada yatırım yaparken ilk faktör olarak ulaşımı gözlemektedir. Elbetteki bir çok ailenin aracı bulunmaktadır. Fakat evin diğer mensuplarının da rahat şekilde ulaşım sağlayabilmesi adına toplu taşıtlara yakın olması; satın alınacak evin değerini ikiye katlamaktadır. Eğer ki toplu taşım aracı; metro, tramvay, metrobüs, tren ve benzer bir ulaşım aracıysa o halde evin değeri oldukça yükselecektir. Direk olarak bu ulaşım araçlarıyla ulaşacağı yere gidebilecek konumda olan daireler, yatırım açısından oldukça uygundur. 

satılık konut ilanları

Kısa vadeli yatırım : Eğer satın alacağınız evini önümüzdeki 30 yıl içerisinde tekrar satmayı düşünüyorsanız o halde Bağcılar satılık daire ilanlarına göz atmanızı öneririz. Çünkü her yıl  artran daire fiyatlarıyla yatırıma en uygun konumda olan ilçeler arasında yer almaktadır. Aynı zamanda devamlı olarak konutların yenilenmesi ve ilçede yaşayan kişilerin değişmesiyle de yatırıma en uygun gösterilecek 3 ilçe arasında yer alabileceğini söyleyebiliriz. 

Uzun vadeli yatırım : Eğer satılık daire ilanlarını inceliyorsanız ve yatırım için daire satın almak istiyorsanız o halde sizlere vereceğimiz ilçeler üzerinden uzun vadeli yatırım yapabilirsiniz. Esenyurt satılık daire, Tekirdağ satılık arsa, Arnavutköy satılık arsa; ilanlarımızı inceleyerek satın almak istediğiniz konutları uzun vadeli olarak yatırım yapabilirsiniz. Hele ki Arnavutköy bölgesi son zamanların en gözde ilçeleri arasında yer almaktadır. Arsa satın alarak geleceğe güzel bir yatırım şansı elde edebilirsiniz. 

Bağcılar Satılık Daire Fiyatları

Bağcılar'da satılan konut fiyatları her bütçeye uygun olarak bulunmaktadır. Sıfır daire ve ikinci el daireler olmak üzere farklı mahallelerde ekonomik ve lüks dairelere sahip olabilirsiniz. Konum açısından tercinize göre değişen ilanlar arasında bütçenize en uygun ilanı inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra evin büyüklüğü de kuşkusuz faktörlerin başında yer almaktadır. 2+1, 3+1, 4+1 konut ilanlarını inceleyerek size en uygun ilan arasından seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Haber Yorumları