ORKESTRA RÜYA EGENİN İNCİSİ DENİZLİ ORKESTRA TAVAS ORKESTRA ARAYANLAR

222
İlan No 2093
İlan Tarihi 28 Haziran 2022
Firma Adı Orkestra rüya egenin İncisi

????????ORKESTRA RÜYA YONCA MÜZİK SES IŞIK SİSTEMLERİ????????

☘️EGENİN İNCİSİ DÜĞÜN ORKESTRASI☘️

Mutlulukların Başlangıcı Siz Hayal Edin Biz Gerçekleştirelim ????

????(DÜĞÜN-NİŞAN-KINAGECESİ)????

????Her Türlü Müzikli Eğlencelerinizde Hizmetinizdeyiz????


???? TEL:(0️⃣5️⃣4️⃣2️⃣2️⃣5️⃣6️⃣7️⃣4️⃣2️⃣3️⃣)

???? TEL:(0️⃣5️⃣4️⃣2️⃣2️⃣5️⃣3️⃣8️⃣7️⃣0️⃣3️⃣) 

En kötü GÜNÜNÜZ MUTLULUK TADIN'da Olsun ????Önemli Anlarınızı ŞANSA Bırakmayın..

____________________________

????(HAKKIMIZDA) ????

Bizim orkestramız sayesinde düğün organizasyonunuz için seçeceğiniz en iyi müzik eğlence anlamında alanında uzman kadrolarımız ile yaptığımız tüm düğünlerde  misafirlerinizle güzel birgün icinde sizlerin yaninda oluyoruz.


Rüya Düğün Orkestrası olarak sizleri en iyi hizmeti veriyoruz siz değerli dostlarımız bilmelisinizki biz yaptığımız işin düğün muzik eğlence adına kaliteli olması için emek harcıyoruz sonuc itibarıyla alacagınız hizmet müzik eğlence bizim tek işimizdir ek işimiz değildir.


Uzun yıllar 20 yıl gibi bir süredir bu sektörde işimizi yapıyoruz ve bu zamanlar içinde bizimle mutluluğa adım atan ve etkinliklerinde bizi tercih edenlerin sayısı her gecen gün katlandı.ve katlanıyor.bunun sebebi dürüst ve dogru calışmamızdır Önemli olan sizlerin ve misafirlerinizin gülerek bizim yanimizdan ayrılmasıdır. 

____________________________

????NİŞAN DÜĞÜN DAVET ORGANİZASYON????

Orkestra rüya Organizasyonlarınızda müzik ve eğlence ses sistemi konusunda en tecrübeli firmaların başında gelir Nişan ve düğün kınagecesi yapılmak istenen alanın kusursuz ve de göz alıcı olması için düzenlenmesi yanı sıra orkestra ses ışık sistemide önemlidir ve bunu sizler için en iyisini yapıyoruz.


Hayallerinizdeki kadar güzel bir organizasyon planlamanızın yanında en güzel eğlence ile nişanlanmak evlenmek kınagecesi yapmak ister misiniz? Bütçenize en uygun fiyatlarla Davetlilerinize unutulmayacak bir gün geçirecekleri uyarısını yapınız, en güzel nişan ve düğün sizinkisi olacak ____________________________

WhatsApp'tan mesaj gönderin.

https://wa.me/message/RJKK6PY55CTBL1

(linki tıklayıp görüşme başlatabilirsiniz)

____________________________

Yorumlar
190 kez görüntülendi.