Seri Üretim Toptan Satış Alüminyum Çerçeve İmalatı En Ucuz

9,90
İlan No 886
İlan Tarihi 18 Şubat 2021
Durum Sıfır

Seri Üretim Toptan Satış Alüminyum Çerçeve İmalatı En UcuzMağazamızı Ziyaret EdinizA4 = 21X30 CMSeri Üretim Toptan Satış Alüminyum Çerçeve İmalatı En Ucuz Açılır kapanır alüminyum çerçeve profili özelliği ile içerisindeki görseli en kısa sürede değiştirebilme imkanı.


Seri Üretim Toptan Satış Alüminyum Çerçeve İmalatı En Ucuz Rahat açılıp kapanmayı sağlayan paslanmaz çelik yaylar.Seri Üretim Toptan Satış Alüminyum Çerçeve İmalatı En Ucuz Yatay ve dikey montaj imkanıSeri Üretim Toptan Satış Alüminyum Çerçeve İmalatı En Ucuz 25 mm. genişliğinde alüminyum Profil.Seri Üretim Toptan Satış Alüminyum Çerçeve İmalatı En Ucuz 0,40 mm UV Filtreli PVC.Seri Üretim Toptan Satış Alüminyum Çerçeve İmalatı En Ucuz HASTANELER - OKULLAR - FABRİKALAR TOPLU SİPARİŞ ALINIR !


Seri Üretim Toptan Satış Alüminyum Çerçeve İmalatı En Ucuz Evleriniz, ofisleriniz veya mağazalarınız için güzel bir dekoratif ürün.
Seri Üretim Toptan Satış Alüminyum Çerçeve İmalatı En Ucuz  Profil Kalınlığı : 25 mmSeri Üretim Toptan Satış Alüminyum Çerçeve İmalatı En Ucuz Ön Koruyucu : Şeffaf Plastik AsetatSeri Üretim Toptan Satış Alüminyum Çerçeve İmalatı En Ucuz Açılır-kapanır kenarları sayesinde görsellerin kolayca değiştirilmesi mümkündür.
Seri Üretim Toptan Satış Alüminyum Çerçeve İmalatı En Ucuz Yatay veya dikey montaja uygundur.Seri Üretim Toptan Satış Alüminyum Çerçeve İmalatı En Ucuz Köşeler düz kesim ve rondo bağlantılıdır.
Seri Üretim Toptan Satış Alüminyum Çerçeve İmalatı En Ucuz Küçük ebatlı görselleriniz için uygundur.
Seri Üretim Toptan Satış Alüminyum Çerçeve İmalatı En Ucuz  Yekpare plastik taban üzerine 25 mm  alüminyum kapak profille

Yorumlar
455 kez görüntülendi.